Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.11 (35)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
typowo południowy charakter. Jak przegrywamy, robi nam pranie mózgów. Ludzie z południa rozumieją taką mentalność i są odporni. Ja nie jestem jeszcze Grekiem.
Kibice Panioniosu mówią o nim "Super Klimek". Polski napastnik zdobył kilka zwycięskich bramek.
- Nadal mamy szansę na występy w Pucharze UEFA. Gramy jeszcze w Pucharze Grecji. Chciałbym tu zostać. To przyjemny kraj. Tutaj cztery miesiące temu urodziła się moja córka Kaja. Druga, Weronika, chodzi już do greckiego przedszkola i nawet czasami rzuci parę słów greką. Z drugiej strony, w Grecji liczą się tylko trzy kluby. Z żadnego z nich nie dostałem propozycji - opowiada Klimek.
Mimo dobrych recenzji w
typowo południowy charakter. Jak przegrywamy, robi nam pranie mózgów. Ludzie z południa rozumieją taką mentalność i są odporni. Ja nie jestem jeszcze Grekiem.<br>Kibice Panioniosu mówią o nim "Super Klimek". Polski napastnik zdobył kilka zwycięskich bramek.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Nadal mamy szansę na występy w Pucharze UEFA. Gramy jeszcze w Pucharze Grecji. Chciałbym tu zostać. To przyjemny kraj. Tutaj cztery miesiące temu urodziła się moja córka Kaja. Druga, Weronika, chodzi już do greckiego przedszkola i nawet czasami rzuci parę słów greką. Z drugiej strony, w Grecji liczą się tylko trzy kluby. Z żadnego z nich nie dostałem propozycji&lt;/&gt; - opowiada Klimek.<br>Mimo dobrych recenzji w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego