Tytuł: Super Express
Nr: 25/2
Rok: 1998
głową w 7 i 43 minucie. Komplementowano Polaka na trybunach, mówiąc o jego światowej klasie.

W drugiej części Benayoun zdobył dla gospodarzy kontaktowego gola, ale jedna z wielu udanych akcji zespołu trenera Pawła Janasa przyniosła wkrótce gola nr. 3. Znowu główką po filmowej akcji. Tym razem Artura Wichniarka.

Trener Sharf typuje 2:0

Obecny na meczu trener pierwszej reprezentacji Izraela Shlomo Sharf powiedział:

- "10" (Saganowski) niesamowity. Ale bardziej podobał mi się piłkarz z trójką (Terlecki). Ile on kosztuje. To wyjątkowo dobry zawodnik. Gratuluję wam zwycięstwa.

- Jak będzie w meczu pierwszych reprezentacji?

- Niestety nie mogę skorzystać z sześciu czołowych zawodników. Z Włoch
głową w 7 i 43 minucie. Komplementowano Polaka na trybunach, mówiąc o jego światowej klasie.<br><br>W drugiej części Benayoun zdobył dla gospodarzy kontaktowego gola, ale jedna z wielu udanych akcji zespołu trenera Pawła Janasa przyniosła wkrótce gola nr. 3. Znowu główką po filmowej akcji. Tym razem Artura Wichniarka.<br><br>&lt;tit&gt;Trener Sharf typuje 2:0&lt;/&gt;<br><br>Obecny na meczu trener pierwszej reprezentacji Izraela Shlomo Sharf powiedział:<br><br>- "10" (Saganowski) niesamowity. Ale bardziej podobał mi się piłkarz z trójką (Terlecki). Ile on kosztuje. To wyjątkowo dobry zawodnik. Gratuluję wam zwycięstwa.<br><br>- Jak będzie w meczu pierwszych reprezentacji?<br><br>- Niestety nie mogę skorzystać z sześciu czołowych zawodników. Z Włoch