Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Wypuścił o 9 rano w niedzielę.
Janusz Kaczmarek, szef Prokuratury Rejonowej w Gdyni, powiedział ŻYCIU, że zeznania chłopców i inne dowody, które zebrała policja, są wstrząsające i świadczą o szczególnym okrucieństwie Tomasza B. Pedofil został aresztowany.
W niedzielę okazało się, że Tomasz B. został warunkowo zwolniony z więzienia w październiku ub. roku. Odsiadywał tam 7 lat więzienia za gwałt na małoletnim. Motywy jego zwolnienia są niejasne. Przedstawiciele zakładu karnego w Malborku, gdzie Tomasz B. odsiadywał wyrok, twierdzą, że wydali negatywną opinię na temat zwolnienia. Mimo opinii specjalistów Tomasz B. odzyskał wolność.
Nie wiadomo, który sędzia podjął taką decyzję. Sąd nie ujawnił
Wypuścił o 9 rano w niedzielę. <br>Janusz Kaczmarek, szef Prokuratury Rejonowej w Gdyni, powiedział ŻYCIU, że zeznania chłopców i inne dowody, które zebrała policja, są wstrząsające i świadczą o szczególnym okrucieństwie Tomasza B. Pedofil został aresztowany. <br>W niedzielę okazało się, że Tomasz B. został warunkowo zwolniony z więzienia w październiku ub. roku. Odsiadywał tam 7 lat więzienia za gwałt na małoletnim. Motywy jego zwolnienia są niejasne. Przedstawiciele zakładu karnego w Malborku, gdzie Tomasz B. odsiadywał wyrok, twierdzą, że wydali negatywną opinię na temat zwolnienia. Mimo opinii specjalistów Tomasz B. odzyskał wolność. <br>Nie wiadomo, który sędzia podjął taką decyzję. Sąd nie ujawnił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego