Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.09 (7)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się Maciej Soboń, który jesienią po pijanemu rozbił auto
- Prezes Dziurowicz i trener Żurek wyciągnęli do mnie pomocną dłoń. Chcę się im odwdzięczyć dobrą grą i zmazać plamę, którą dałem kilka miesięcy temu - mówi Maciej Soboń (25 l.), od kilku dni nowy piłkarz GKS Katowice.
O Soboniu głośno było jesienią ub. roku. W nocy 27 września po meczu Górnika Polkowice z Widzewem Łódź, w którym piłkarz zdobył swojego jedynego jak dotychczas gola w ekstraklasie, na stacji benzynowej w Głogowie uszkodził cudzy samochód. Był pijany - miał około 2 promile alkoholu we krwi. Działacze z Polkowic zerwali z piłkarzem kontrakt.
- Swoje odpokutowałem, zostałem
się Maciej Soboń, który jesienią po pijanemu rozbił auto&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Prezes Dziurowicz i trener Żurek wyciągnęli do mnie pomocną dłoń. Chcę się im odwdzięczyć dobrą grą i zmazać plamę, którą dałem kilka miesięcy temu&lt;/&gt; - mówi Maciej Soboń (25 l.), od kilku dni nowy piłkarz GKS Katowice.<br>O Soboniu głośno było jesienią ub. roku. W nocy 27 września po meczu Górnika Polkowice z Widzewem Łódź, w którym piłkarz zdobył swojego jedynego jak dotychczas gola w ekstraklasie, na stacji benzynowej w Głogowie uszkodził cudzy samochód. Był pijany - miał około 2 promile alkoholu we krwi. Działacze z Polkowic zerwali z piłkarzem kontrakt.<br>&lt;q&gt;- Swoje odpokutowałem, zostałem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego