Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przed ligowym meczem z Paniliakosem niemiłe niespodzianki. Chuligani zasypali boisko tysiącami gwoździ, a na krzesełkach dla przyjezdnych fanów walały się kolby kukurydzy. Przed meczem boisko z gwoździ oczyścili policjanci za pomocą silnych magnesów.

Koniec depresji Deislera
MONACHIUM Sebastian Deisler znów trenuje. Gwiazdor Bayernu Monachium zakończył antydepresyjną kurację (trwała od listopada ub. r.) i po raz pierwszy uczestniczył w zajęciach z zespołem. Nie wiadomo, kiedy powróci do składu Bawarczyków.

Tenisowy dach świata we Wrocławiu
Czterej polscy tenisiści - Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski, Łukasz Kubot i Michał Przysiężny - zagrają w turnieju głównym KGHM Polish Indoors we wrocławskiej Hali Ludowej.
Wszyscy wystąpią dzięki dzikim kartom
przed ligowym meczem z Paniliakosem niemiłe niespodzianki. Chuligani zasypali boisko tysiącami gwoździ, a na krzesełkach dla przyjezdnych fanów walały się kolby kukurydzy. Przed meczem boisko z gwoździ oczyścili policjanci za pomocą silnych magnesów.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Koniec depresji Deislera&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;MONACHIUM&lt;/&gt; Sebastian Deisler znów trenuje. Gwiazdor Bayernu Monachium zakończył antydepresyjną kurację (trwała od listopada ub. r.) i po raz pierwszy uczestniczył w zajęciach z zespołem. Nie wiadomo, kiedy powróci do składu Bawarczyków.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Tenisowy dach świata we Wrocławiu&lt;/&gt;<br>Czterej polscy tenisiści - Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski, Łukasz Kubot i Michał Przysiężny - zagrają w turnieju głównym KGHM Polish Indoors we wrocławskiej Hali Ludowej.<br>Wszyscy wystąpią dzięki dzikim kartom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego