Typ tekstu: Książka
Autor: Myślińska Elżbieta
Tytuł: Laboratoryjne badania gruntów
Rok wydania: 1998
Rok powstania: 1992
aparatu, łopatkę i rylec.

11. Wyżej wymienione czynności (pkt. 4-10) powtarza się co najmniej pięciokrotnie, zmieniając wilgotność pasty gruntowej bądź przez dodanie wody, bądź przez podsuszenie pasty, tak aby bruzda zlewała się przy liczbie uderzeń mieszczącej się w granicach od 12 do 35, przy czym przy trzech badaniach liczba uderzeń powinna być mniejsza niż 25, przy dwóch większa, a różnica między tymi liczbami nie może być mniejsza niż 3.

12. Przy każdym badaniu (mieszczącym się w wyżej przedstawionych granicach) notuje się liczbę uderzeń i odpowiadającą temu momentowi wilgotności (oznaczoną wg rozdz. III).

13. Uzyskane wyniki wpisuje się na formularz oraz
aparatu, łopatkę i rylec.<br><br>11. Wyżej wymienione czynności (pkt. 4-10) powtarza się co najmniej pięciokrotnie, zmieniając wilgotność pasty gruntowej bądź przez dodanie wody, bądź przez podsuszenie pasty, tak aby bruzda zlewała się przy liczbie uderzeń mieszczącej się w granicach od 12 do 35, przy czym przy trzech badaniach liczba uderzeń powinna być mniejsza niż 25, przy dwóch większa, a różnica między tymi liczbami nie może być mniejsza niż 3.<br><br>12. Przy każdym badaniu (mieszczącym się w wyżej przedstawionych granicach) notuje się liczbę uderzeń i odpowiadającą temu momentowi wilgotności (oznaczoną wg rozdz. III).<br><br>13. Uzyskane wyniki wpisuje się na formularz oraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego