Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
zmniejsza poziom cholesterolu LDL. Chrom hamuje łaknienie na czekoladę i inne słodkości - dlatego jest niezbędny w czasie i po zakończeniu diety odchudzającej. Stosowanie tych preparatów zapewnia skuteczną i trwałą utratę wagi.

Najlepsze sposoby na skuteczne odchudzanie
Wśród niezliczonych "cudownych środków", które nie oferują niczego poza pustymi obietnicami, istnieje kilka naukowo udokumentowanych substancji, pomocnych w odchudzaniu.
"Cudowne pigułki, które sprawią, że stracisz zbędne kilogramy" lub "Schudnij bez ćwiczeń" - ilekroć widzimy takie nagłówki reklam, myślimy sobie: "Może warto spróbować?". N rynku istnieje ogromne zapotrzebowanie na preparaty odchudzające, co niewątpliwie jest spowodowane tym, że większość z nas ma zastrzeżenia do swojej figury.
Jeżeli jednak
zmniejsza poziom cholesterolu LDL. Chrom hamuje łaknienie na czekoladę i inne słodkości - dlatego jest niezbędny w czasie i po zakończeniu diety odchudzającej. Stosowanie tych preparatów zapewnia skuteczną i trwałą utratę wagi.<br>&lt;gap&gt;<br>Najlepsze sposoby na skuteczne odchudzanie<br>Wśród niezliczonych "cudownych środków", które nie oferują niczego poza pustymi obietnicami, istnieje kilka naukowo udokumentowanych substancji, pomocnych w odchudzaniu.<br>"Cudowne pigułki, które sprawią, że stracisz zbędne kilogramy" lub "Schudnij bez ćwiczeń" - ilekroć widzimy takie nagłówki reklam, myślimy sobie: "Może warto spróbować?". N rynku istnieje ogromne zapotrzebowanie na preparaty odchudzające, co niewątpliwie jest spowodowane tym, że większość z nas ma zastrzeżenia do swojej figury.<br>Jeżeli jednak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego