Typ tekstu: Książka
Autor: Wolanowski Lucjan
Tytuł: Upał i gorączka
Rok: 1996
nagle, gdy klient wejdzie do magazynu. W małej knajpce w portowym zaułku występuje dziś sam Tłusty Bob i jego Zaczarowana Trąbka oraz Pięciu Zwariowanych Chłopaków.
Dziewczyny w lśniących sukniach ukazujących uda przez wysokie rozcięcia przytulają się do marynarzy i lotników. Tłusty Bob wędruje po sali ze swą Zaczarowaną Trąbką, wyciera ukradkiem pot z czoła, wyciska rzewne trele z błyszczącego mosiądzem instrumentu. Murzyn zna żelazne zasady powodzenia grajka w nocnej knajpie, wie dobrze, że musi tak grać, aby każda kobieta na sali była przekonana, że on gra dla niej i tylko dla niej.
Tłusty Bob odwraca się w swej wędrówce po sali
nagle, gdy klient wejdzie do magazynu. W małej knajpce w portowym zaułku występuje dziś sam Tłusty Bob i jego Zaczarowana Trąbka oraz Pięciu Zwariowanych Chłopaków.<br> Dziewczyny w lśniących sukniach ukazujących uda przez wysokie rozcięcia przytulają się do marynarzy i lotników. Tłusty Bob wędruje po sali ze swą Zaczarowaną Trąbką, wyciera ukradkiem pot z czoła, wyciska rzewne trele z błyszczącego mosiądzem instrumentu. Murzyn zna żelazne zasady powodzenia grajka w nocnej knajpie, wie dobrze, że musi tak grać, aby każda kobieta na sali była przekonana, że on gra dla niej i tylko dla niej.<br> Tłusty Bob odwraca się w swej wędrówce po sali
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego