Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Dziewczyna z Ipanemy
Rok: 2003
Witaj, już myślałam, że nie zdążysz. Czy w górach już śnieg?
- Już śnieg. Dlaczego miałbym nie zdążyć? Jestem i teraz wszystko będzie dobrze - Pocałował ją delikatnie w policzek. Skórę miała suchą i chłodną.
- Postaram się - uśmiechnęła się z trudem. Kobiety z sąsiednich łóżek słuchały pilnie rozmowy. Michał zauważył, że jedna ukradkiem się przeżegnała.
- Podaj mi torebkę.
Podsunął jej pod ręce czarną, skórzaną torbę zapinaną na ekler, próbowała otworzyć, ale nie udawało się.
- Słaba jestem. Otwórz, wyjmij mój notes.
Wyciągnął kalendarzyk orbisowski z przyczepionym, częściowo wypisanym ołówkiem. Podał Marcie, ale pokręciła głową.
- Ty sam. Widzisz, jak mi się przydajesz. Pod znanym ci
Witaj, już myślałam, że nie zdążysz. Czy w górach już śnieg?<br>- Już śnieg. Dlaczego miałbym nie zdążyć? Jestem i teraz wszystko będzie dobrze - Pocałował ją delikatnie w policzek. Skórę miała suchą i chłodną.<br>- Postaram się - uśmiechnęła się z trudem. Kobiety z sąsiednich łóżek słuchały pilnie rozmowy. Michał zauważył, że jedna ukradkiem się przeżegnała.<br>- Podaj mi torebkę.<br>Podsunął jej pod ręce czarną, skórzaną torbę zapinaną na ekler, próbowała otworzyć, ale nie udawało się.<br>- Słaba jestem. Otwórz, wyjmij mój notes. <br>Wyciągnął kalendarzyk orbisowski z przyczepionym, częściowo wypisanym ołówkiem. Podał Marcie, ale pokręciła głową.<br>- Ty sam. Widzisz, jak mi się przydajesz. Pod znanym ci
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego