Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
zaraz po studiach oferuje się minimum 5 tysięcy złotych brutto. Po kilku latach najlepsi podwajają zarobki. Plusem jest też to, że można być zatrudnionym w dowolnym zakątku świata. Wielu polskich programistów znalazło już pracę w Irlandii, Niemczech, Skandynawii i USA. Wybór ofert można znaleźć w Internecie. Coraz częściej zagraniczni pracodawcy umieszczają ogłoszenia w polskich gazetach. To zawód kosmopolityczny - informatycy są obywatelami świata.
n

Rywalki Billa Gatesa
Kobiety infobiznesu

Oto panie, które podważają stereotyp męskiego świata komputerów.
Carleton Fiorina, prezes międzynarodowego koncernu Hewlett Packard. Przez wiele lat kierowała największym działem znanej firmy komputerowej Lucent Technologies.
Esther Dyson, zwana "guru Internetu". Amerykańska dziennikarka
zaraz po studiach oferuje się minimum 5 tysięcy złotych brutto. Po kilku latach najlepsi podwajają zarobki. Plusem jest też to, że można być zatrudnionym w dowolnym zakątku świata. Wielu polskich programistów znalazło już pracę w Irlandii, Niemczech, Skandynawii i USA. Wybór ofert można znaleźć w Internecie. Coraz częściej zagraniczni pracodawcy umieszczają ogłoszenia w polskich gazetach. To zawód kosmopolityczny - informatycy są obywatelami świata. <br>&lt;au&gt;n&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rywalki Billa Gatesa<br>Kobiety infobiznesu&lt;/&gt;<br><br>Oto panie, które podważają stereotyp męskiego świata komputerów.<br>Carleton Fiorina, prezes międzynarodowego koncernu Hewlett Packard. Przez wiele lat kierowała największym działem znanej firmy komputerowej Lucent Technologies. <br>Esther Dyson, zwana "guru Internetu". Amerykańska dziennikarka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego