Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 44
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Nowy Targ -Poznaj swojego dzielnicowego

Nie ma jarmarku bez kradzieży kieszonkowych, włamań do samochodów, dewastacji budek czy oszustw. Tymczasem nie tylko plac targowy dostarcza pracy dzielnicowemu rejonu nr 3 - mł. asp. Ryszardowi Mosiowi. Niespokojnie bywa w okolicach Domu Handlowego "Gorce". Złodzieje chętnie grasują po ogródkach działkowych, a Bulwary koło Dunajca upatrzyli sobie pijacy i wandale.
Rejon nr 3 to północno-wschodnia część miasta - od Rynku w kierunku Gronkowa i Waksmundu. Granice tego obszaru wyznaczają Aleje 1000-lecia, ul. Szaflarska, Rynek i ul. Kościuszki aż do Kowańca.
Najwięcej pracy dostarcza dzielnicowemu plac targowy znajdujący się w obrębie rejonu nr 3. Nie ma jarmarku
Nowy Targ -Poznaj swojego dzielnicowego&lt;/tit&gt;<br><br>Nie ma jarmarku bez kradzieży kieszonkowych, włamań do samochodów, dewastacji budek czy oszustw. Tymczasem nie tylko plac targowy dostarcza pracy dzielnicowemu rejonu nr 3 - mł. asp. Ryszardowi Mosiowi. Niespokojnie bywa w okolicach Domu Handlowego "Gorce". Złodzieje chętnie grasują po ogródkach działkowych, a Bulwary koło Dunajca upatrzyli sobie pijacy i wandale.<br>Rejon nr 3 to północno-wschodnia część miasta - od Rynku w kierunku Gronkowa i Waksmundu. Granice tego obszaru wyznaczają Aleje 1000-lecia, ul. Szaflarska, Rynek i ul. Kościuszki aż do Kowańca.<br>Najwięcej pracy dostarcza dzielnicowemu plac targowy znajdujący się w obrębie rejonu nr 3. Nie ma jarmarku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego