Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
adaptowały nowe metody, aby ominąć prawo.
Według autorów przerażające jest to, że narkotykowy świat stał się tak bardzo urozmaicony i wyrafinowany. Agenci uważają, iż przemytnicy, aby uniknąć wpadki i łatwiej uprać pieniądze używają coraz nowocześniejszych technik.
CIA ujawnia, że zdjęcia satelitarne pokazują zmniejszenie produkcji kokainy w Peru spowodowało wzrost niektórych upraw w sąsiedniej Kolumbii.
Niejednokrotnie narkotyki były szmuglowane przez granicę, po czym od razu przejmowali je dilerzy i natychmiast wprowadzali w obieg.
Wtedy ONZ uznało, że raczej zapobieganie narkomanii i jej leczenie przynoszą pozytywne efekty.
Amerykańskie badania wykazały, że użycie narkotyków spadło między rokiem 1985 a 1999 o 40 proc. Natomiast
adaptowały nowe metody, aby ominąć prawo.<br>Według autorów przerażające jest to, że narkotykowy świat stał się tak bardzo urozmaicony i wyrafinowany. Agenci uważają, iż przemytnicy, aby uniknąć wpadki i łatwiej uprać pieniądze używają coraz nowocześniejszych technik.<br>CIA ujawnia, że zdjęcia satelitarne pokazują zmniejszenie produkcji kokainy w Peru spowodowało wzrost niektórych upraw w sąsiedniej Kolumbii.<br>Niejednokrotnie narkotyki były szmuglowane przez granicę, po czym od razu przejmowali je dilerzy i natychmiast wprowadzali w obieg.<br>Wtedy ONZ uznało, że raczej zapobieganie narkomanii i jej leczenie przynoszą pozytywne efekty.<br>Amerykańskie badania wykazały, że użycie narkotyków spadło między rokiem 1985 a 1999 o 40 proc. Natomiast
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego