Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2000
wtedy ojciec przekazał mi mądra myśl. Powiedział: "Milcz, chłopcze! Powinieneś cenić to, że codziennie jesz świeże produkty z farmy i mam nadzieje, ze to rozumiesz." Nie nastawałem, nie chciałem bowiem pozbawić się obiadu i kolacji.
Później dostałem się na studia rolnicze i otrzymując stopień naukowy zostałem specjalistą od hodowli bydła , upraw rolnych i gleboznawstwa. Potem pojechałem na 2 lata do Afryki. Tam udało mi się zrealizować swoje chłopięce marzenia, bo pracowałem z Maurice Parkinsonem. Wszystkim znana jest jego książka. To wielki człowiek. Po 2 latach dostałem propozycję pracy w ZOO w St. Louis.
Narodowy Instytut Zdrowia przeznaczył 78 mln. dolarów na
wtedy ojciec przekazał mi mądra myśl. Powiedział: "Milcz, chłopcze! Powinieneś cenić to, że codziennie jesz świeże produkty z farmy i mam nadzieje, ze to rozumiesz." Nie nastawałem, nie chciałem bowiem pozbawić się obiadu i kolacji.<br>Później dostałem się na studia rolnicze i otrzymując stopień naukowy zostałem specjalistą od hodowli bydła , upraw rolnych i gleboznawstwa. Potem pojechałem na 2 lata do Afryki. Tam udało mi się zrealizować swoje chłopięce marzenia, bo pracowałem z Maurice Parkinsonem. Wszystkim znana jest jego książka. To wielki człowiek. Po 2 latach dostałem propozycję pracy w ZOO w St. Louis.<br>Narodowy Instytut Zdrowia przeznaczył 78 mln. dolarów na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego