Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
nie wyklucza się podpalenia.
fig.Skok po pijaku

O potrzebie w centrum Nowego Targu całodobowego patrolu policyjnego pisać nie trzeba. W sobotę dyżurujący w Rynku funkcjonariusze zatrzymali złodzieja, który uciekał ze skradzionym właśnie łupem.
Mężczyzna rozbił szybę w sklepie "Panasonic" i zabrał z wystawy ekspres do kawy oraz osprzęt kamery video. Za złodziejem ruszyli natychmiast policjanci. Po zatrzymaniu okazało się, że przestępcą jest pijany mieszkaniec Starego Bystrego, Stanisław O.
BZNie będziemy usypiać!

Nie będziemy usypiać zdrowych psów, bo to przestępstwo. Dlatego nie podpisaliśmy umowy z Urzędem Miasta - twierdzi właścicielka schroniska dla zwierząt w Nowym Targu, Celina Pawluśkiewicz.
Stara umowa wygasła
nie wyklucza się podpalenia.<br>&lt;au&gt;fig.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Skok po pijaku&lt;/tit&gt;<br><br>O potrzebie w centrum Nowego Targu całodobowego patrolu policyjnego pisać nie trzeba. W sobotę dyżurujący w Rynku funkcjonariusze zatrzymali złodzieja, który uciekał ze skradzionym właśnie łupem.<br>Mężczyzna rozbił szybę w sklepie "Panasonic" i zabrał z wystawy ekspres do kawy oraz osprzęt kamery video. Za złodziejem ruszyli natychmiast policjanci. Po zatrzymaniu okazało się, że przestępcą jest pijany mieszkaniec Starego Bystrego, Stanisław O.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie będziemy usypiać!&lt;/tit&gt;<br><br>Nie będziemy usypiać zdrowych psów, bo to przestępstwo. Dlatego nie podpisaliśmy umowy z Urzędem Miasta - twierdzi właścicielka schroniska dla zwierząt w Nowym Targu, Celina Pawluśkiewicz.<br>Stara umowa wygasła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego