Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy rozrywki
Rok: 2000
osób szuka pomocy w Biurze Matrymonialnym "Razem", które działa po to, by ułatwić Ci znalezienie partnera, oszczędzając czas i pieniądze.
Specyficzny i zindywidualizowany proces dobierania partnerów w oparciu o dokładną analizę osobowości, wstępne zatwierdzenie oraz skuteczny system przepływu informacji są podstawą sukcesów "Razem". W "Razem" nie używamy komputerów ani technik video. Partnerów dobierzmy przy pomocy od lat sprawdzonych metod, a proces ten rozpoczyna się podczas wstępnej rozmowy z profesjonalnym doradcą "Razem".
Zapraszamy Cię do wypełnienia "Charakterystyki wstępnej" znajdującej się poniżej i wysłania jej do "Razem". Wypełnienie ankiety jest niezobowiązujące, wszystkie odpowiedzi są dobrowolne, a przekazane nam informacje będą traktowane poufnie.
"Razem
osób szuka pomocy w Biurze Matrymonialnym "Razem", które działa po to, by ułatwić Ci znalezienie partnera, oszczędzając czas i pieniądze.<br>Specyficzny i zindywidualizowany proces dobierania partnerów w oparciu o dokładną analizę osobowości, wstępne zatwierdzenie oraz skuteczny system przepływu informacji są podstawą sukcesów "Razem". W "Razem" nie używamy komputerów ani technik video. Partnerów dobierzmy przy pomocy od lat sprawdzonych metod, a proces ten rozpoczyna się podczas wstępnej rozmowy z profesjonalnym doradcą "Razem".<br>Zapraszamy Cię do wypełnienia "Charakterystyki wstępnej" znajdującej się poniżej i wysłania jej do "Razem". Wypełnienie ankiety jest niezobowiązujące, wszystkie odpowiedzi są dobrowolne, a przekazane nam informacje będą traktowane poufnie.<br>"Razem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego