Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.23 (19)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
go do słowa. Miał wiele możliwości mówienia, ale z nich nie skorzystał. Teraz jest już za późno. Niebywale pesymistyczny film de Heera zostawia jednak maleńką iskierkę nadziei. Zmusza widza do myślenia, ale jest też dwugodzinnym, pełnym napięcia widowiskiem.
DR

Uwaga rozdajemy zaproszenia!
- Rozdajemy zaproszenia na pokazy "Tajemnicy Aleksandry" i kasety video z filmowymi przebojami firmy Gutek Film. Otrzyma je pierwszych 10 Czytelników, którzy w piątek 23 stycznia dodzwonią się do Faktu (608 55 55) w godz. 14-14.30. Odbiór nagród w redakcji (Al. Jerozolimskie 181) do godz. 19.

- Rozdajemy zaproszenia na dzisiejszą "Straszną noc" w kinie Relax, podczas której będzie
go do słowa. Miał wiele możliwości mówienia, ale z nich nie skorzystał. Teraz jest już za późno. Niebywale pesymistyczny film de Heera zostawia jednak maleńką iskierkę nadziei. Zmusza widza do myślenia, ale jest też dwugodzinnym, pełnym napięcia widowiskiem.<br>&lt;au&gt;DR&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Uwaga rozdajemy zaproszenia!&lt;/&gt;<br>- Rozdajemy zaproszenia na pokazy "Tajemnicy Aleksandry" i kasety video z filmowymi przebojami firmy Gutek Film. Otrzyma je pierwszych 10 Czytelników, którzy w piątek 23 stycznia dodzwonią się do Faktu (608 55 55) w godz. 14-14.30. Odbiór nagród w redakcji (Al. Jerozolimskie 181) do godz. 19.<br><br>- Rozdajemy zaproszenia na dzisiejszą "Straszną noc" w kinie Relax, podczas której będzie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego