Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.16 (13)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
od osoby dziennie - to ok. 1000 zł za tydzień, ale za dojazd i wyżywienie musimy sami zapłacić! Oferują nam hotel na Mazurach, dostępny termin to... marzec! Gdy godzimy się i na to, okazuje się, że mamy miejsce w niewyremontowanym ośrodku, bez telewizora i aneksu kuchennego.
W efekcie zostajemy z bezwartościowym voucherem na Kanary, za który zapłaciliśmy 615 zł. Ludzie, nie dawajcie się nabierać!
ARTUR ADAMOWICZ

Bez skafandra nie dasz rady!
Wyobraź sobie, że zostajesz przeniesiony na Marsa. Tak jak stoisz: w dżinsach, podkoszulku, adidasach. Przeżyjesz najwyżej kilka minut!
Badamy Marsa, bo jest najbardziej zbliżony pod względem warunków do Ziemi. Ale tylko
od osoby dziennie - to ok. 1000 zł za tydzień, ale za dojazd i wyżywienie musimy sami zapłacić! Oferują nam hotel na Mazurach, dostępny termin to... marzec! Gdy godzimy się i na to, okazuje się, że mamy miejsce w niewyremontowanym ośrodku, bez telewizora i aneksu kuchennego.<br>W efekcie zostajemy z bezwartościowym voucherem na Kanary, za który zapłaciliśmy 615 zł. Ludzie, nie dawajcie się nabierać!<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ARTUR ADAMOWICZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Bez skafandra nie dasz rady!&lt;/&gt;<br>Wyobraź sobie, że zostajesz przeniesiony na Marsa. Tak jak stoisz: w dżinsach, podkoszulku, adidasach. Przeżyjesz najwyżej kilka minut!<br>Badamy Marsa, bo jest najbardziej zbliżony pod względem warunków do Ziemi. Ale tylko
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego