Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 35
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
i szefa MOK-u, ale to chyba jakieś bzdury. Dyrektor Pustówka dwa razy uratował "Jarmark", raz - wypożyczając aparaturę nagłaśniającą, a drugi raz, udzielając w sali widowiskowej schronienia uczestnikom koncertu, którzy musieli uciekać z parku przed kibicami Cracowii.
*A propos "Jarmarku" to słyszałam, że policja chciała aresztować naczelnika Wojtaszka, pilnującego watry w czasie imprezy, bo złamał gałązkę w parku miejskim. Szef Wydziału Promocji przekonał ich jednak, że gałązka była sucha, więc funkcjonariusze odstąpili od swoich czynności operacyjnych. Oj, Wojtaszek podcina gałązkę na której siedzi!
Sąsiadka Miastowej"U podnóża Gorców" - Kolejna monografia gminy

W niedzielę, w trakcie odbywającego się w stolicy Podhala Jarmarku Podhalańskiego
i szefa MOK-u, ale to chyba jakieś bzdury. Dyrektor Pustówka dwa razy uratował "Jarmark", raz - wypożyczając aparaturę nagłaśniającą, a drugi raz, udzielając w sali widowiskowej schronienia uczestnikom koncertu, którzy musieli uciekać z parku przed kibicami Cracowii.<br>*A propos "Jarmarku" to słyszałam, że policja chciała aresztować naczelnika Wojtaszka, pilnującego watry w czasie imprezy, bo złamał gałązkę w parku miejskim. Szef Wydziału Promocji przekonał ich jednak, że gałązka była sucha, więc funkcjonariusze odstąpili od swoich czynności operacyjnych. Oj, Wojtaszek podcina gałązkę na której siedzi!<br>&lt;au&gt;Sąsiadka Miastowej&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;"U podnóża Gorców" - Kolejna monografia gminy&lt;/tit&gt;<br><br>W niedzielę, w trakcie odbywającego się w stolicy Podhala Jarmarku Podhalańskiego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego