Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Biuletyn Informacyjny Rady i Zarządu miasta Jarosławia
Nr: 2(74)
Miejsce wydania: Jarosław
Rok: 1999
z redakcją "Nowin", "Niedzieli", "Słonecznej Skały", pisze również do "Kuriera Wschodniego", "Gazety Jarosławskiej" i "Biuletynu Informacyjnego". Dyrektor Biura Senatora p. Janusz Bochenek stwierdził: "Jest dla mnie zaszczytem, że mogliśmy razem pracować i choć było to wiele lat temu miał duszę niesamowicie wrażliwą".


Ferie w MOK-u

Kilkuletnia inicjatywa organizowania zajęć w czasie ferii w Miejskim Ośrodku Kultury realizowana była także w tym roku. Zajęcia teatralne i plastyczne, konkursy, zabawy, filmy i wycieczki przyciągnęły nowych uczestników. "Tu jest bombowo" - twierdziły dzieci - "codziennie coś innego, poznajemy nowe koleżanki i instruktorów, którzy bawią się razem z nami".


Pirania ma roczek

Pierwszą rocznicę istnienia obchodził Pub
z redakcją "Nowin", "Niedzieli", "Słonecznej Skały", pisze również do "Kuriera Wschodniego", "Gazety Jarosławskiej" i "Biuletynu Informacyjnego". Dyrektor Biura Senatora p. Janusz Bochenek stwierdził: &lt;q&gt;"Jest dla mnie zaszczytem, że mogliśmy razem pracować i choć było to wiele lat temu miał duszę niesamowicie wrażliwą"&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="culture"&gt;<br>&lt;tit&gt;Ferie w MOK-u&lt;/&gt;<br><br>Kilkuletnia inicjatywa organizowania zajęć w czasie ferii w Miejskim Ośrodku Kultury realizowana była także w tym roku. Zajęcia teatralne i plastyczne, konkursy, zabawy, filmy i wycieczki przyciągnęły nowych uczestników. &lt;q&gt;"Tu jest bombowo"&lt;/&gt; - twierdziły dzieci - &lt;q&gt;"codziennie coś innego, poznajemy nowe koleżanki i instruktorów, którzy bawią się razem z nami"&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="culture"&gt;<br>&lt;tit&gt;Pirania ma roczek&lt;/&gt;<br><br>Pierwszą rocznicę istnienia obchodził Pub
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego