Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Sportowiec
Nr: 51 (1570)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
Marnie i nieciekawie. Może by znowu wystać ich na treningi do USA?
SENSACJA
Dowiadujemy się, że w najbliższym czasie ma ulec poprawie włączenie się medycyny w proces szkolenia olimpijskiego. Jest to dobra wiadomość. Ostatni raz słyszeliśmy ją przed Igrzyskami Olimpijskimi w Helsinkach w roku 1952.
PYTANIE
W Sejmie zadano pytanie w jakiej mierze konieczność pełnego zabezpieczenia potrzeb Olimpiady wpłynęła na zaostrzenie trudności gospodarczych na niektórych odcinkach? Sądząc z tego co obserwujemy nie wpłynęła na żaden odcinek. Wszystkie były i są jak dawniej.
PYTANIE ZA TYSIĄC PUNKTÓW
Poseł Różański zadał pytanie. Musimy ustalić jaki jest cel Olimpiady? Czy idea olimpijska ma służyć zbliżeniu narodów
Marnie i nieciekawie. Może by znowu wystać ich na treningi do USA? <br>&lt;tit1&gt;SENSACJA&lt;/tit1&gt; <br>Dowiadujemy się, że w najbliższym czasie ma ulec poprawie włączenie się medycyny w proces szkolenia olimpijskiego. Jest to dobra wiadomość. Ostatni raz słyszeliśmy ją przed Igrzyskami Olimpijskimi w Helsinkach w roku 1952. <br>&lt;tit1&gt;PYTANIE&lt;/tit1&gt; <br>W Sejmie zadano pytanie w jakiej mierze konieczność pełnego zabezpieczenia potrzeb Olimpiady wpłynęła na zaostrzenie trudności gospodarczych na niektórych odcinkach? Sądząc z tego co obserwujemy nie wpłynęła na żaden odcinek. Wszystkie były i są jak dawniej. <br>&lt;tit1&gt;PYTANIE ZA TYSIĄC PUNKTÓW&lt;/tit1&gt;<br>Poseł Różański zadał pytanie. Musimy ustalić jaki jest cel Olimpiady? Czy idea olimpijska ma służyć zbliżeniu narodów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego