Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Witold Karol Borowski
Tytuł: strona o książkach, fotografii, Bieszczadach, żółwiach i kulinariach
Rok: 2003
uratować człowiekowi życie. Albo człowiek może uratować życie, czyniąc cud.


"Fotografia dla każdego"

Najwięcej zależy do Ciebie.
Naprawdę tak niewiele trzeba aby zrobić ładne zdjęcie. Nawet, wydawałoby się, najgorszym aparatem można utrwalić najpiękniejsze chwile. Co zrobić jednak aby zdjęcia były lepsze? Co i jak "namalować", czyli jak skomponować kadr. To w jakiej mierze zdjęcie będzie udane, zależy w absolutnej większości od CIEBIE, w drugiej kolejności od możliwości twojego sprzętu.
Mam nadzieję, że ta książka potrafi udowodnić to twierdzenie. Posługując się nawet najprostszym aparatem możesz stworzyć odpowiedni klimat w fotografowanym pejzażu, czy oddać subtelny uśmiech i błysk w oku kochanej Ci osoby.
Postaram się
uratować człowiekowi życie. Albo człowiek może uratować życie, czyniąc cud. &lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;"Fotografia dla każdego"&lt;/&gt;<br><br>Najwięcej zależy do Ciebie. <br>Naprawdę tak niewiele trzeba aby zrobić ładne zdjęcie. Nawet, wydawałoby się, najgorszym aparatem można utrwalić najpiękniejsze chwile. Co zrobić jednak aby zdjęcia były lepsze? Co i jak "namalować", czyli jak skomponować kadr. To w jakiej mierze zdjęcie będzie udane, zależy w absolutnej większości od CIEBIE, w drugiej kolejności od możliwości twojego sprzętu. <br>Mam nadzieję, że ta książka potrafi udowodnić to twierdzenie. Posługując się nawet najprostszym aparatem możesz stworzyć odpowiedni klimat w fotografowanym pejzażu, czy oddać subtelny uśmiech i błysk w oku kochanej Ci osoby. <br>Postaram się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego