Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Łukasz
Tytuł: strona o żeglarstwie
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
najpóźniej na 48 godzin przed regatami, zobowiązany jest do przesłania odpowiedniego formularza "Zawiadomienie o regatach" do osoby zajmującej się umieszczaniem zawiadomień w internecie. Zawiadomienia będą natychmiast przesyłane na stronę internetową na forum w dziale "Regaty - zawiadomienia, wyniki, relacje".

W przypadku braku możliwości rozegrania regat zgodnie z kalendarzem, zarząd SFP DN w porozumieniu z organizatorem podejmie decyzję o rozegraniu regat rezerwowych.

7) Imienne zgłoszenia zawodnika przyjmowane będą w Biurze Regat w dniu rozpoczęcia do godziny 9:30.

8) W regatach w danej kategorii może być rozegranych max 12 wyścigów.

9) Dana konkurencja może być rozegrana, gdy zgłoszono do niej min. 5 zawodników z
najpóźniej na 48 godzin przed regatami, zobowiązany jest do przesłania odpowiedniego formularza "Zawiadomienie o regatach" do osoby zajmującej się umieszczaniem zawiadomień w internecie. Zawiadomienia będą natychmiast przesyłane na stronę internetową na forum w dziale "Regaty - zawiadomienia, wyniki, relacje".<br><br>W przypadku braku możliwości rozegrania regat zgodnie z kalendarzem, zarząd SFP DN w porozumieniu z organizatorem podejmie decyzję o rozegraniu regat rezerwowych.<br><br>7) Imienne zgłoszenia zawodnika przyjmowane będą w Biurze Regat w dniu rozpoczęcia do godziny 9:30.<br><br>8) W regatach w danej kategorii może być rozegranych max 12 wyścigów.<br><br>9) Dana konkurencja może być rozegrana, gdy zgłoszono do niej min. 5 zawodników z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego