Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
przemyślenia i propozycje rozwoju gminy.
Jan AntołZ prac zarządu powiatu nowotarskiego

Na posiedzeniu Zarządu Powiatu Nowotarskiego w dniu 3.08.1999 r., m.in. zostały podjęte uchwały i rozstrzygnięcia w sprawach:
1. Zmiany trybu zamówienia publicznego na remont dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego w Rabce. Przeprowadzone dwa odrębne postępowania przetargowe w trybie przetargu nieograniczonego nie dały rezultatów z powodu zbyt małej ilości ofert na wykonanie ww. prac. Biorąc pod uwagę konieczność wykonania prac w okresie wakacyjnym, Zarząd Powiatu zaakceptował przeprowadzenie negocjacji z zachowaniem konkurencji z jednym z oferentów.
2. Zmiany układu wykonawczego budżetu powiatu na 1999 r.
3. Wydzielenia ze struktur SP
przemyślenia i propozycje rozwoju gminy.<br>&lt;au&gt;Jan Antoł&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z prac zarządu powiatu nowotarskiego&lt;/tit&gt;<br><br>Na posiedzeniu Zarządu Powiatu Nowotarskiego w dniu 3.08.1999 r., m.in. zostały podjęte uchwały i rozstrzygnięcia w sprawach:<br>1. Zmiany trybu zamówienia publicznego na remont dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego w Rabce. Przeprowadzone dwa odrębne postępowania przetargowe w trybie przetargu nieograniczonego nie dały rezultatów z powodu zbyt małej ilości ofert na wykonanie ww. prac. Biorąc pod uwagę konieczność wykonania prac w okresie wakacyjnym, Zarząd Powiatu zaakceptował przeprowadzenie negocjacji z zachowaniem konkurencji z jednym z oferentów.<br>2. Zmiany układu wykonawczego budżetu powiatu na 1999 r.<br>3. Wydzielenia ze struktur SP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego