Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
naciśniesz klawisze [F8], [F5], by błyskawicznie znaleźć się w DOSie. A teraz uruchom ponownie TAGa. No proszę! Gdzie warstwa wyboru? Gdzie lista plików? Gdzie metryka pliku? Nie ma! Program obudził się dokładnie w tym miejscu, w którym wydałeś polecenie Koniec|Zamroź edycję. O to Ci chodziło?


Zerknij na pasek narzędzi. Zarówno w trybie edycji, jak i hierarchii dokumentu z jego lewej strony widnieje znaczek . Jeżeli go klikniesz, stanie się dokładnie to samo, co po naciśnięciu klawiszy [F8], [F5].W tym rozdziale:

- Próba uporządkowania zamętu terminologicznego, panującego w dziedzinie typografii na naszym rodzimym podwórku
- Wszystko na temat zmiany wyglądu znaków
- Sposoby umieszczania w tekście
naciśniesz klawisze [F8], [F5], by błyskawicznie znaleźć się w DOSie. A teraz uruchom ponownie TAGa. No proszę! Gdzie warstwa wyboru? Gdzie lista plików? Gdzie metryka pliku? Nie ma! Program obudził się dokładnie w tym miejscu, w którym wydałeś polecenie Koniec|Zamroź edycję. O to Ci chodziło?<br><br><br>Zerknij na pasek narzędzi. Zarówno w trybie edycji, jak i hierarchii dokumentu z jego lewej strony widnieje znaczek . Jeżeli go klikniesz, stanie się dokładnie to samo, co po naciśnięciu klawiszy [F8], [F5].<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>W tym rozdziale:<br><br>- Próba uporządkowania zamętu terminologicznego, panującego w dziedzinie typografii na naszym rodzimym podwórku<br>- Wszystko na temat zmiany wyglądu znaków<br>- Sposoby umieszczania w tekście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego