Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG3.1 dla opornych
Rok: 1995
W TAG-u bowiem - chcesz tego, czy też nie - tekst zawsze jest dzielony na rozdziały. Nawet wtedy, gdy sam do tego ręki nie przyłożysz, Twój dokument będzie miał przynajmniej jeden rozdział utworzony automatycznie.
Wymienione warstwy są ze sobą połączone liniowo. Oznacza to, że zanim zaczniesz pisać tekst (co jest możliwe w trybie edycji), będziesz musiał przekopać się przez tryb wyboru oraz tryb hierarchii. W praktyce jednak to przekopywanie można sprowadzić do jednego ruchu łopatą.

W tym rozdziale:
- Opis przeznaczenia menu programu
- Dokładne wskazówki na temat posługiwania się menu

Do czego służy menu?

Ktoś kiedyś wpadł na pomysł, że wyboru polecenia programu można
W &lt;name type="tit"&gt;TAG-u&lt;/&gt; bowiem - chcesz tego, czy też nie - tekst zawsze jest dzielony na rozdziały. Nawet wtedy, gdy sam do tego ręki nie przyłożysz, Twój dokument będzie miał przynajmniej jeden rozdział utworzony automatycznie.<br>Wymienione warstwy są ze sobą połączone liniowo. Oznacza to, że zanim zaczniesz pisać tekst (co jest możliwe w trybie edycji), będziesz musiał przekopać się przez tryb wyboru oraz tryb hierarchii. W praktyce jednak to przekopywanie można sprowadzić do jednego ruchu łopatą.<br><br>W tym rozdziale:<br>- Opis przeznaczenia menu programu<br>- Dokładne wskazówki na temat posługiwania się menu<br><br>&lt;tit&gt;Do czego służy menu?&lt;/&gt;<br><br>Ktoś kiedyś wpadł na pomysł, że wyboru polecenia programu można
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego