Typ tekstu: Książka
Autor: Oprzędkiewicz Janusz, Stolarski Bolesław
Tytuł: Komputerowe monitorowanie niezawodności samochodów
Rok: 2000
danych pomiarowych. Dane z identyfikacji są przechowywane w bazie danych.
2. Prognozowanie uszkodzenia elementu na podstawie zidentyfikowanych parametrów, pobranych z bazy danych, zgodnie z założonym modelem. Wyniki prognozy są umieszczane w bazie danych.
3. Prognozowanie uszkodzenia elementu na podstawie danych pomiarowych zgodnie z założonym modelem. Ta opcja pracy jest wykorzystywana w trybie pracy on-line.
Procedury, które nie są funkcjami przeciążonymi, mają do wykonania zadanie prognozowania uszkodzenia elementu na podstawie danych pomiarowych lub danych z bazy danych. Parametry modeli stosowanych w tych procedurach są stałe i dobrane zostały empirycznie na podstawie badań nad zużyciem elementów w warunkach przemysłowych.
W dalszym opisie oraz
danych pomiarowych. Dane z identyfikacji są przechowywane w bazie danych. <br>2. Prognozowanie uszkodzenia elementu na podstawie zidentyfikowanych parametrów, pobranych z bazy danych, zgodnie z założonym modelem. Wyniki prognozy są umieszczane w bazie danych. <br>3. Prognozowanie uszkodzenia elementu na podstawie danych pomiarowych zgodnie z założonym modelem. Ta opcja pracy jest wykorzystywana w trybie pracy on-line. <br>Procedury, które nie są funkcjami przeciążonymi, mają do wykonania zadanie prognozowania uszkodzenia elementu na podstawie danych pomiarowych lub danych z bazy danych. Parametry modeli stosowanych w tych procedurach są stałe i dobrane zostały empirycznie na podstawie badań nad zużyciem elementów w warunkach przemysłowych. <br>W dalszym opisie oraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego