Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
W związku z próbami zakupu przez Państwa filmu produkcji firmy Contra Studio Pana Jacka Gwizdały pt. "Witajcie w życiu", w reżyserii pana Henryka Dederki, uprzejmie informujemy, że nie zgadzamy się na emisję tego materiału przez żadną stację telewizyjną polską oraz zagraniczną. Żądamy również całkowitego i nieodwołalnego wstrzymania dystrybucji tego filmu w trybie natychmiastowym. Jako powód naszych roszczeń podajemy fakt, iż obydwaj Panowie dopuścili się ewidentnych wykroczeń przeciwko naszemu dobru osobistemu.
1. Wielokrotnie oszukiwali nas, powołując się na zgody na robienie zdjęć na zamkniętych spotkaniach systemowych, w rzeczywistości mając nawet odmowy od osób odpowiedzialnych.
2. Brutalnie wkraczali do mieszkań dystrybutorów, robiąc zdjęcia, będąc
W związku z próbami zakupu przez Państwa filmu produkcji firmy Contra Studio Pana Jacka Gwizdały pt. "Witajcie w życiu", w reżyserii pana Henryka Dederki, uprzejmie informujemy, że nie zgadzamy się na emisję tego materiału przez żadną stację telewizyjną polską oraz zagraniczną. Żądamy również całkowitego i nieodwołalnego wstrzymania dystrybucji tego filmu w trybie natychmiastowym. Jako powód naszych roszczeń podajemy fakt, iż obydwaj Panowie dopuścili się ewidentnych wykroczeń przeciwko naszemu dobru osobistemu.<br>1. Wielokrotnie oszukiwali nas, powołując się na zgody na robienie zdjęć na zamkniętych spotkaniach systemowych, w rzeczywistości mając nawet odmowy od osób odpowiedzialnych.<br>2. Brutalnie wkraczali do mieszkań dystrybutorów, robiąc zdjęcia, będąc
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego