Typ tekstu: Książka
Autor: Andrzej Horubała
Tytuł: Farciarz
Rok: 2003
drodzy niuejdżowcy? Bzykałbym panienki, porozwalał parę małżeństw i przy okazji swoje, i niepoblokowany stoczyłbym się do waszego zakłamanego nieba. No nie, to ja dziękuję, to ja właśnie chcę serio traktować swoją przysięgę małżeńską i trudno, akceptuję wszystkie napuszczane przez Małgosię anioły. Nawet te ze straszną bronią biologiczną. Nawet te, co walą w jaja. Ja wiem za co.

Rower to przedmiot, który kojarzy mi się z seksem. Nie, nie dlatego, że w mojej wyobraźni zamieszkała jakaś dziewczyna super, w przezroczystej pelerynce zawzięcie pedałująca po rowerowych ścieżkach.
Nie mam też jakichś szczególnych wspomnień z Holandii, gdzie z godnością posuwają po alejkach wzdłuż kanałów
drodzy niuejdżowcy? Bzykałbym panienki, porozwalał parę małżeństw i przy okazji swoje, i niepoblokowany stoczyłbym się do waszego zakłamanego nieba. No nie, to ja dziękuję, to ja właśnie chcę serio traktować swoją przysięgę małżeńską i trudno, akceptuję wszystkie napuszczane przez Małgosię anioły. Nawet te ze straszną bronią biologiczną. Nawet te, co walą w jaja. Ja wiem za co. <br><br>Rower to przedmiot, który kojarzy mi się z seksem. Nie, nie dlatego, że w mojej wyobraźni zamieszkała jakaś dziewczyna super, w przezroczystej pelerynce zawzięcie pedałująca po rowerowych ścieżkach. <br>Nie mam też jakichś szczególnych wspomnień z Holandii, gdzie z godnością posuwają po alejkach wzdłuż kanałów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!