Typ tekstu: Książka
Autor: Andrzej Horubała
Tytuł: Farciarz
Rok: 2003
drodzy niuejdżowcy? Bzykałbym panienki, porozwalał parę małżeństw i przy okazji swoje, i niepoblokowany stoczyłbym się do waszego zakłamanego nieba. No nie, to ja dziękuję, to ja właśnie chcę serio traktować swoją przysięgę małżeńską i trudno, akceptuję wszystkie napuszczane przez Małgosię anioły. Nawet te ze straszną bronią biologiczną. Nawet te, co walą w jaja. Ja wiem za co.

Rower to przedmiot, który kojarzy mi się z seksem. Nie, nie dlatego, że w mojej wyobraźni zamieszkała jakaś dziewczyna super, w przezroczystej pelerynce zawzięcie pedałująca po rowerowych ścieżkach.
Nie mam też jakichś szczególnych wspomnień z Holandii, gdzie z godnością posuwają po alejkach wzdłuż kanałów
drodzy niuejdżowcy? Bzykałbym panienki, porozwalał parę małżeństw i przy okazji swoje, i niepoblokowany stoczyłbym się do waszego zakłamanego nieba. No nie, to ja dziękuję, to ja właśnie chcę serio traktować swoją przysięgę małżeńską i trudno, akceptuję wszystkie napuszczane przez Małgosię anioły. Nawet te ze straszną bronią biologiczną. Nawet te, co walą w jaja. Ja wiem za co. <br><br>Rower to przedmiot, który kojarzy mi się z seksem. Nie, nie dlatego, że w mojej wyobraźni zamieszkała jakaś dziewczyna super, w przezroczystej pelerynce zawzięcie pedałująca po rowerowych ścieżkach. <br>Nie mam też jakichś szczególnych wspomnień z Holandii, gdzie z godnością posuwają po alejkach wzdłuż kanałów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego