Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
na tobie wrażenie?
J.N.: Te, które nie są formułowane w słowach, lecz w gestach, w spojrzeniach. Nawet jeżeli kłamią, to ich forma i tak jest delikatniejsza. Przy czym jestem równie uważny na fałsz jak i ty, Małgosiu.
M.D.: To prawda, należysz do ludzi, którzy bez względu na okoliczności walą prosto z mostu to, co myślą i są niesłychanie wyczuleni na wszelkie udawanie.
J.N.: Zauważyłaś, że również i młodość potrafi być sztuczna i jakoś potwornie otłuszczona emocjonalnie? Na całe szczęście, w ten sposób opasłych mężczyzn nie kochają świetne dziewczyny. Jeśli ma się troszkę ambitniejszy ogląd świata, to w końcu
na tobie wrażenie?&lt;/&gt;<br>&lt;who11&gt;J.N.: Te, które nie są formułowane w słowach, lecz w gestach, w spojrzeniach. Nawet jeżeli kłamią, to ich forma i tak jest delikatniejsza. Przy czym jestem równie uważny na fałsz jak i ty, Małgosiu.&lt;/&gt;<br>&lt;who12&gt;M.D.: To prawda, należysz do ludzi, którzy bez względu na okoliczności walą prosto z mostu to, co myślą i są niesłychanie wyczuleni na wszelkie udawanie.&lt;/&gt;<br>&lt;who11&gt;J.N.: Zauważyłaś, że również i młodość potrafi być sztuczna i jakoś potwornie otłuszczona emocjonalnie? Na całe szczęście, w ten sposób opasłych mężczyzn nie kochają świetne dziewczyny. Jeśli ma się troszkę ambitniejszy ogląd świata, to w końcu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!