Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
rozmnażać, więc wiedzieć powinni, jak to się robi. Sądząc po późniejszych wynikach, nie była Ochstatówna najlepszą nauczycielką.

Andrzej Piotr Kern i Anastazja P.
Nieudany pseudopolityk i fałszywa hrabina. Podobno ona nie chciała, gdyż przewyższała go intelektualnie. Bardzo to prawdopodobne. Jeżeli wierzyć Anastazji P., jest Kern zwolennikiem techniki maso. Przed stosunkiem wali wybranki po mordzie.

Bolesław Kmita i Anna Bonerówna
Różnica wyznań uniemożliwiła małżeństwo. Popełnili więc samobójstwo. W jego miejscu położono kamień z napisami: "Sroga, miłość, mojej, moc, dręczy, duszę, wiara, wierność, Bóg - Anno Domini 1515".

Włodzimierz Lewicki i Janina Borowska
On ją rzucił, więc ona go zabiła. Ale policja krakowska tak
rozmnażać, więc wiedzieć powinni, jak to się robi. Sądząc po późniejszych wynikach, nie była Ochstatówna najlepszą nauczycielką.<br><br>Andrzej Piotr Kern i Anastazja P.<br>Nieudany pseudopolityk i fałszywa hrabina. Podobno ona nie chciała, gdyż przewyższała go intelektualnie. Bardzo to prawdopodobne. Jeżeli wierzyć Anastazji P., jest Kern zwolennikiem techniki maso. Przed stosunkiem wali wybranki po mordzie.<br><br>Bolesław Kmita i Anna Bonerówna<br>Różnica wyznań uniemożliwiła małżeństwo. Popełnili więc samobójstwo. W jego miejscu położono kamień z napisami: "Sroga, miłość, mojej, moc, dręczy, duszę, wiara, wierność, Bóg - Anno Domini 1515".<br><br>Włodzimierz Lewicki i Janina Borowska<br>On ją rzucił, więc ona go zabiła. Ale policja krakowska tak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego