Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
atrakcyjne - lodówki, telewizory z dwudziestoma kanałami, telefonowanie bez nadzoru, zbyt dużo przepustek z więzienia, to się musi skończyć - peroruje minister.


Miotła gra

"Stomp" to muzyka bez muzyki i taniec bez tańca

- Najpierw czterech facetów wychodzi na scenę i zamiata podłogę, potem czterech następnych zdejmuje pokrywy z koszy na śmieci i wali nimi jak orkiestrowymi talerzami, a potem dwie czy trzy panienki wachlują się gazetami. I to mniej więcej wszystko - w ten sposób bileter nowojorskiego teatru Orpheum zachęca mnie do obejrzenia spektaklu "Stomp".

ARTUR GÓRSKI

Jak to wszystko? - zdziwiłem się. - I ludzie walą drzwiami i oknami, żeby zobaczyć zamiatanie podłogi?

- Ale jak
atrakcyjne - lodówki, telewizory z dwudziestoma kanałami, telefonowanie bez nadzoru, zbyt dużo przepustek z więzienia, to się musi skończyć - peroruje minister.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Miotła gra&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;"Stomp" to muzyka bez muzyki i taniec bez tańca&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;- Najpierw czterech facetów wychodzi na scenę i zamiata podłogę, potem czterech następnych zdejmuje pokrywy z koszy na śmieci i wali nimi jak orkiestrowymi talerzami, a potem dwie czy trzy panienki wachlują się gazetami. I to mniej więcej wszystko - w ten sposób bileter nowojorskiego teatru Orpheum zachęca mnie do obejrzenia spektaklu "Stomp". &lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;ARTUR GÓRSKI&lt;/&gt;<br><br>Jak to wszystko? - zdziwiłem się. - I ludzie walą drzwiami i oknami, żeby zobaczyć zamiatanie podłogi?<br><br>- Ale jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego