Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Zakopane i Tatry
Rok: 1992
oznacza zakole rzeki lub zakręt drogi), a w niej zwracający uwagę pensjonat Kopalni Soli w Wieliczce "Halit" i bar "Harnaś", leżący tuż przy gościńcu. Uwaga na duży ruch samochodowy - w pobliżu znajdują się dwa parkingi, a droga w tym miejscu nie ma chodników.
Skręcamy w głąb doliny. Jest ona doliną walną, to znaczy zaczyna się na przedpolu Tatr i podchodzi pod sam ich główny grzbiet. Trasa przechodząca przez dolinę jest nieznakowana i łączy osiedle Kiry z Wielką Polaną Ornaczańską na odcinku o długości ok. 6 km. Tę część wycieczki rozpoczynamy na wysokości 927 m n.p.m.
Uiszczamy opłatę za wstęp
oznacza zakole rzeki lub zakręt drogi), a w niej zwracający uwagę pensjonat Kopalni Soli w Wieliczce "Halit" i bar "Harnaś", leżący tuż przy gościńcu. Uwaga na duży ruch samochodowy - w pobliżu znajdują się dwa parkingi, a droga w tym miejscu nie ma chodników.<br> Skręcamy w głąb doliny. Jest ona doliną walną, to znaczy zaczyna się na przedpolu Tatr i podchodzi pod sam ich główny grzbiet. Trasa przechodząca przez dolinę jest nieznakowana i łączy osiedle Kiry z Wielką Polaną Ornaczańską na odcinku o długości ok. 6 km. Tę część wycieczki rozpoczynamy na wysokości 927 m n.p.m.<br> Uiszczamy opłatę za wstęp
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego