Typ tekstu: Książka
Autor: Bielecki Michał
Tytuł: Siostra komandosa
Rok: 1997
tym wypadku bardziej pasowałoby mi do obrazu, gdyby to Zenek zabił Rudego albo na odwrót. Ona była w tym środowisku nowa.
- No właśnie. I dlatego omal nie stała się ofiarą gwałtu. Nowa, a więc najbardziej zagrożona. Gdyby lepiej znała Rudego, może wiedziałaby, że wystarczy kopnąć go kolanem w przyrodzenie albo walnąć garnkiem w łeb. Nie mówię, że to by pomogło. Ale być może nie doszłoby do tego, gdyby na przykład była inaczej ubrana. Wiesz, miała na sobie taką obcisłą sukienkę, która świetnie podkreślała wszystko, co dziewczyna miała do zaoferowania.
- To jednak dziwne. Przecież powinna być doskonale zorientowana w takich sprawach. Studiuje
tym wypadku bardziej pasowałoby mi do obrazu, gdyby to Zenek zabił Rudego albo na odwrót. Ona była w tym środowisku nowa.<br>- No właśnie. I dlatego omal nie stała się ofiarą gwałtu. Nowa, a więc najbardziej zagrożona. Gdyby lepiej znała Rudego, może wiedziałaby, że wystarczy kopnąć go kolanem w przyrodzenie albo walnąć garnkiem w łeb. Nie mówię, że to by pomogło. Ale być może nie doszłoby do tego, gdyby na przykład była inaczej ubrana. Wiesz, miała na sobie taką obcisłą sukienkę, która świetnie podkreślała wszystko, co dziewczyna miała do zaoferowania.<br>- To jednak dziwne. Przecież powinna być doskonale zorientowana w takich sprawach. Studiuje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego