Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
wykazać, grając według jego reguł. Żadne dąsy i wywieranie presji niczego nie przyśpieszy. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: im dłużej poczekasz, tym większy będziesz miała apetyt i tym pełniejsze i bardziej fascynujące będzie jego zaspokojenie.
Niebezpieczeństwo: Możesz nie wytrzymać ciśnienia i jak Kim Basinger walnąć drzwiami od mieszkania Mickeya Rourke. Ona po prostu stwierdziła, że 9 i pół tygodnia jej w zupełności wystarczy i nie ma cierpliwości dłużej znosić tajemniczych gierek tego faceta. Może się okazać, że i tobie w pewnej chwili skończy się cierpliwość. Ale spróbuj wytrzymać. Może się okazać, że było warto.

Gra
wykazać, grając według jego reguł. Żadne dąsy i wywieranie presji niczego nie przyśpieszy. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: im dłużej poczekasz, tym większy będziesz miała apetyt i tym pełniejsze i bardziej fascynujące będzie jego zaspokojenie. <br>Niebezpieczeństwo: Możesz nie wytrzymać ciśnienia i jak Kim Basinger walnąć drzwiami od mieszkania Mickeya Rourke. Ona po prostu stwierdziła, że 9 i pół tygodnia jej w zupełności wystarczy i nie ma cierpliwości dłużej znosić tajemniczych gierek tego faceta. Może się okazać, że i tobie w pewnej chwili skończy się cierpliwość. Ale spróbuj wytrzymać. Może się okazać, że było warto.<br><br>&lt;tit&gt;Gra
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!