Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 21
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
podstawie kontroli realizacji budżetu gminy Biały Dunajec za 1998 rok, Komisja Rewizyjna stwierdziła, że budżet realizowany był przez Zarząd Gminy prawidłowo.

Uwagi końcowe:

- Komisja Rewizyjna miała trudności w ocenie realizacji wykonania budżetu w ciągu całego 1998 roku, ponieważ została powołana w listopadzie 1998 roku.
- Pożyczka zaciągnięta w banku BISE w walucie zachodniej jest niekorzystna dla gminy Biały Dunajec. Pożyczkę zaciągnięto w poprzedniej kadencji Rady.
- Komisja ma również zastrzeżenia do decyzji i uchwał Zarządu w okresie między kadencjami rad (podwyżki płac pracowników samorządowych).
- Komisja zaleca większe starania w celu wypracowania przez Gminny Ośrodek Kultury większych dochodów (wesela, przyjęcia, imprezy).
- Komisja stwierdza, że
podstawie kontroli realizacji budżetu gminy Biały Dunajec za 1998 rok, Komisja Rewizyjna stwierdziła, że budżet realizowany był przez Zarząd Gminy prawidłowo.<br><br>&lt;tit&gt;Uwagi końcowe:&lt;/&gt;<br><br>- Komisja Rewizyjna miała trudności w ocenie realizacji wykonania budżetu w ciągu całego 1998 roku, ponieważ została powołana w listopadzie 1998 roku.<br>- Pożyczka zaciągnięta w banku BISE w walucie zachodniej jest niekorzystna dla gminy Biały Dunajec. Pożyczkę zaciągnięto w poprzedniej kadencji Rady.<br>- Komisja ma również zastrzeżenia do decyzji i uchwał Zarządu w okresie między kadencjami rad (podwyżki płac pracowników samorządowych).<br>- Komisja zaleca większe starania w celu wypracowania przez Gminny Ośrodek Kultury większych dochodów (wesela, przyjęcia, imprezy).<br>- Komisja stwierdza, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego