Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok wydania: 1997
Rok powstania: 1995
check - out" i 20% zniżki w restauracjach.

Oszczędność czasu i wygoda
Telefoniczne zamawianie usług, rozliczanie przelewem bankowym lub kartą kredytową, dostarczanie dokumentów podróżnych do Klienta.

Analiza wydatków na podróże
Najnowsza technika umożliwia nam sporządzanie szczegółowych raportów i statystyk pomocnych w procesie optymalizacji kosztów.

Szeroka gama usług towarzyszących
Skup i sprzedaż walut i Czeków Podróżnych American Express. Podróżne polisy ubezpieczeniowe
do oszczędzania na podróżach służbowych
American Express
Krakowskie Przedmieście 11
00-950 Warszawa
Tel. 635 2002, Fax 635 7556


Karta płatnicza Visa Classic
DZIĘKI KARCIE VISA MOŻNA WYJECHAĆ NA ZAKUPY DO NOWEGO JORKU.
PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ JUŻ DZISIAJ
Dodatkowo - inne fantastyczne nagrody
check - out" i 20% zniżki w restauracjach.<br><br> &lt;tit&gt;Oszczędność czasu i wygoda &lt;/&gt;<br>Telefoniczne zamawianie usług, rozliczanie przelewem bankowym lub kartą kredytową, dostarczanie dokumentów podróżnych do Klienta.<br><br> &lt;tit&gt;Analiza wydatków na podróże &lt;/&gt;<br>Najnowsza technika umożliwia nam sporządzanie szczegółowych raportów i statystyk pomocnych w procesie optymalizacji kosztów.<br><br> &lt;tit&gt;Szeroka gama usług towarzyszących &lt;/&gt;<br>Skup i sprzedaż walut i Czeków Podróżnych American Express. Podróżne polisy ubezpieczeniowe<br> do oszczędzania na podróżach służbowych<br>American Express<br>Krakowskie Przedmieście 11<br>00-950 Warszawa<br>Tel. 635 2002, Fax 635 7556&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="economy"&gt;<br>&lt;tit&gt; Karta płatnicza Visa Classic &lt;/&gt;<br>DZIĘKI KARCIE VISA MOŻNA WYJECHAĆ NA ZAKUPY DO NOWEGO JORKU.<br>PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ JUŻ DZISIAJ<br>Dodatkowo - inne fantastyczne nagrody
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego