Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
uwzględnia kolejność rachunków wpisanych przez Państwa do dyspozycji. Dostęp do tej opcji umożliwia klawisz 9 w momencie wykonania wyboru funkcji "Dokonanie przelewu w złotych" z menu usługi.

Informacja o oprocentowaniu
Przekazuje informacje o oprocentowaniu wszystkich produktów oferowanych klientom indywidualnym przez Bank Pekao SA.

Informacja o kursach walut
Informacja o kursach walut obowiązujących w Banku Pekao SA dla rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych oraz o średnich kursach NBP. Tabele kursowe są aktualizowane na bieżąco i zawierają informacje o kursach walut: USD, GBP, FRF, DEM, CAD, SEK, ATS, CHF. W dni wolne od pracy są podawane kursy obowiązujące w ostatnim dniu roboczym.

Przykład 7
uwzględnia kolejność rachunków wpisanych przez Państwa do dyspozycji. Dostęp do tej opcji umożliwia klawisz 9 w momencie wykonania wyboru funkcji "Dokonanie przelewu w złotych" z menu usługi.<br><br>&lt;tit&gt;Informacja o oprocentowaniu&lt;/&gt;<br>Przekazuje informacje o oprocentowaniu wszystkich produktów oferowanych klientom indywidualnym przez Bank Pekao SA.<br><br>&lt;tit&gt;Informacja o kursach walut&lt;/&gt;<br>Informacja o kursach walut obowiązujących w Banku Pekao SA dla rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych oraz o średnich kursach NBP. Tabele kursowe są aktualizowane na bieżąco i zawierają informacje o kursach walut: USD, GBP, FRF, DEM, CAD, SEK, ATS, CHF. W dni wolne od pracy są podawane kursy obowiązujące w ostatnim dniu roboczym.<br><br>&lt;tit&gt;Przykład 7
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego