Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
to zdrowy rozsądek i dystans, którego jednak nie zawsze potrafię zachować.
Maciej, 28 lat

Upodobania to kwestia indywidualna. Zawsze będą ci, którzy preferują seks z osobą kochaną i ci, którym brak uczucia w łóżku nie przeszkadza. Można to u kogoś akceptować bądź nie, ale nie ma sensu generalnie dzielić ludzi według takiej kategorii.
Łukasz, 25 lat

W czasach prehistorycznych istniało WYŁĄCZNIE plemię worków treningowych. Mamuty wyginęły, plemię zostało - widocznie było lepiej przystosowane. Ale czasy się zmieniają i teraz nie wystarczy myśleć kroczem, żeby gatunek przetrwał.
Adam, 24 lata

Plemię Worków Treningowych cechuje się tym, że myśli wyłącznie za pomocą krocza.


pod
to zdrowy rozsądek i dystans, którego jednak nie zawsze potrafię zachować.<br>Maciej, 28 lat<br><br>Upodobania to kwestia indywidualna. Zawsze będą ci, którzy preferują seks z osobą kochaną i ci, którym brak uczucia w łóżku nie przeszkadza. Można to u kogoś akceptować bądź nie, ale nie ma sensu generalnie dzielić ludzi według takiej kategorii.<br>Łukasz, 25 lat<br><br>W czasach prehistorycznych istniało WYŁĄCZNIE plemię worków treningowych. Mamuty wyginęły, plemię zostało - widocznie było lepiej przystosowane. Ale czasy się zmieniają i teraz nie wystarczy myśleć kroczem, żeby gatunek przetrwał.<br>Adam, 24 lata<br><br>Plemię Worków Treningowych cechuje się tym, że myśli wyłącznie za pomocą krocza.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;pod
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego