Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
protestów wielbicieli postaci misia. Na przykład w Poznańskim Centrum Kultury Zamek odbyło się "Pożegnanie z Kubusiem Puchatkiem". W salach teatru zbierane były podpisy pod skierowaną do ONZ petycją "Kubuś Puchatek jest własnością ogólnoludzką". Podpisało ją kilka tysięcy osób.

Na wznowienie przedstawień o Kubusiu na razie nie ma co liczyć, ale wielbiciele książki przez jakiś czas mogą spać spokojnie. Prawa autorskie do druku to oddzielne prawa niż wykupione przez Disneya prawo do wizerunku i widowisk. Licencja na publikacje "Kubusia Puchatka" w stosunku do polskich wydawnictw wygasa dopiero w 2004 roku.
(PAP)

strona 2

PolskaKomandosi spełniają standardy NATO

Kraków Przełożony Połączonego Dowództwa
protestów wielbicieli postaci misia. Na przykład w Poznańskim Centrum Kultury Zamek odbyło się "Pożegnanie z Kubusiem Puchatkiem". W salach teatru zbierane były podpisy pod skierowaną do ONZ petycją "Kubuś Puchatek jest własnością ogólnoludzką". Podpisało ją kilka tysięcy osób.<br><br>Na wznowienie przedstawień o Kubusiu na razie nie ma co liczyć, ale wielbiciele książki przez jakiś czas mogą spać spokojnie. Prawa autorskie do druku to oddzielne prawa niż wykupione przez Disneya prawo do wizerunku i widowisk. Licencja na publikacje "Kubusia Puchatka" w stosunku do polskich wydawnictw wygasa dopiero w 2004 roku.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP) &lt;/&gt;<br><br>strona 2<br><br>&lt;tit&gt;Polska&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Komandosi spełniają standardy NATO&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kraków&lt;/&gt; Przełożony Połączonego Dowództwa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego