Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Poprawkę musi jeszcze przyjąć Sejm, ale szanse są na to bardzo duże, bo poprzednio posłowie przegłosowali akcyzę na kosmetyki jednym głosem. Gdyby poprawka została odrzucona, Polska stałaby się jednym z nielicznych krajów w Unii Europejskiej, gdzie obowiązuje taki podatek na kosmetyki.

Witaminowy ogród... na talerzu
Na nowalijki za wcześnie, a wielbiciele "zieleniny" mogą przybrać kanapki rzeżuchą.
Rzeżucha ogrodowa, a właściwie pieprzyca siewna, nie ma dużych wymagań. Wysiej ją do doniczki z lekką ziemią lub na talerzu wyłożonym ligniną. Potem często podlewaj - rzeżucha lubi mokro.
Po ok. 10 dniach zbierz plony. Zieleniną posypuj kanapki, doprawiaj twarożek, sałatki i zupy. Rzeżucha nadaje potrawom
Poprawkę musi jeszcze przyjąć Sejm, ale szanse są na to bardzo duże, bo poprzednio posłowie przegłosowali akcyzę na kosmetyki jednym głosem. Gdyby poprawka została odrzucona, Polska stałaby się jednym z nielicznych krajów w Unii Europejskiej, gdzie obowiązuje taki podatek na kosmetyki.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Witaminowy ogród... na talerzu&lt;/&gt;<br>Na nowalijki za wcześnie, a wielbiciele "zieleniny" mogą przybrać kanapki rzeżuchą.<br>Rzeżucha ogrodowa, a właściwie pieprzyca siewna, nie ma dużych wymagań. Wysiej ją do doniczki z lekką ziemią lub na talerzu wyłożonym ligniną. Potem często podlewaj - rzeżucha lubi mokro.<br>Po ok. 10 dniach zbierz plony. Zieleniną posypuj kanapki, doprawiaj twarożek, sałatki i zupy. Rzeżucha nadaje potrawom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego