Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.19
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
lubuskim oddziale NFZ przekazano nam informację, że za datę ukończenia nauki uznawać się jednak będzie zdanie matury, oczywiście w normalnym trybie. Czyli tak jak Agnieszka, która pierwsze świadectwo dostała 15 kwietnia, drugie - pod koniec czerwca.
Fakt ten trzeba jednak udowodnić. Najprościej - przynosząc oba świadectwa do oddziału NFZ. Jeśli zostały złożone wraz z innymi papierami na studia, pozostaje pójść do szkoły po zaświadczenie o zdaniu matury w normalnym trybie.
Można niby powiedzieć, że wszystko dobre, co się dobrze kończy, ale trochę nerwów maturzyści i ich bliscy zmarnowali. Bo nikt, tworząc ustawę zdrowotną, nie zauważył tej luki prawnej.
GRAŻYNA ZWOLIŃSKA


Wilcze stado rośnie

Para
lubuskim oddziale NFZ przekazano nam informację, że za datę ukończenia nauki uznawać się jednak będzie zdanie matury, oczywiście w normalnym trybie. Czyli tak jak Agnieszka, która pierwsze świadectwo dostała 15 kwietnia, drugie - pod koniec czerwca. <br>Fakt ten trzeba jednak udowodnić. Najprościej - przynosząc oba świadectwa do oddziału NFZ. Jeśli zostały złożone wraz z innymi papierami na studia, pozostaje pójść do szkoły po zaświadczenie o zdaniu matury w normalnym trybie. <br>Można niby powiedzieć, że wszystko dobre, co się dobrze kończy, ale trochę nerwów maturzyści i ich bliscy zmarnowali. Bo nikt, tworząc ustawę zdrowotną, nie zauważył tej luki prawnej.<br>&lt;au&gt;GRAŻYNA ZWOLIŃSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Wilcze stado rośnie&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Para
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego