Typ tekstu: Książka
Autor: Gotowała Jerzy
Tytuł: Najkrócej żyją motyle. Lotnictwo rozpoznawcze wciąż niezbędne
Rok: 1996
klasa...
Babicz zwolnił nieco. Po plecach przebiegł mu nieprzyjemny dreszcz. Swój film robił przecież późnym wieczorem, przy niezbyt dobrym oświetleniu. a jeśli nie wyszedł jak należy?
W domku pilotów szybko zdjął kombinezon, schował do szafki ekwipunek lotniczy, wziął gorący prysznic, przebrał się i skierował do laboratorium "FOTO". Tam wciąż jeszcze wrzała praca. Na pozór nie zorganizowana i chaotyczna, w istocie zaplanowana do najdrobniejszych szczegółów. Sala była niewielka, półokrągła, wystarczająca dla potrzeb bombowo-rozpoznawczego pułku. w półkolistej ścianie widniały dwa wielkie okna przysłonięte teraz zasłonami. Na środku stały dwa duże stoły dziwnej konstrukcji: stoły-przeglądarki filmów.
Jego film, na którym ktoś koślawo
klasa...<br>Babicz zwolnił nieco. Po plecach przebiegł mu nieprzyjemny dreszcz. Swój film robił przecież późnym wieczorem, przy niezbyt dobrym oświetleniu. a jeśli nie wyszedł jak należy?<br>W domku pilotów szybko zdjął kombinezon, schował do szafki ekwipunek lotniczy, wziął gorący prysznic, przebrał się i skierował do laboratorium "FOTO". Tam wciąż jeszcze wrzała praca. Na pozór nie zorganizowana i chaotyczna, w istocie zaplanowana do najdrobniejszych szczegółów. Sala była niewielka, półokrągła, wystarczająca dla potrzeb bombowo-rozpoznawczego pułku. w półkolistej ścianie widniały dwa wielkie okna przysłonięte teraz zasłonami. Na środku stały dwa duże stoły dziwnej konstrukcji: stoły-przeglądarki filmów.<br>Jego film, na którym ktoś koślawo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego