Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
CIT-u. Zlikwidowane zostałyby także opłaty za legalne sposoby niepłacenia, czyli wynajęcie prawnika czy doradcy podatkowego.
Niepłacenie CIT-u przestałoby się po prostu opłacać. Skończyłoby się także doprowadzanie firm do bankructwa. To zdarza się dzisiaj. Nagle, po latach, urzędnik uznaje, że firma popełniła błąd w wyliczeniu CIT-u. Nalicza wtedy wstecznie podatek, odsetki i grzywnę i w ten sposób rujnuje przedsiębiorstwo.
ANDRZEJ SADOWSKI ekspert Centrum im. Adama Smitha

Sklep przysłał mi meble w innym kolorze i nie chce uznać reklamacji
SPRAWDZIMY
Alina Sułkowska (73 l.), emerytka
- W maju 2003 r. kupiłam komplet mebli kuchennych "Łukasz". Meble odebraliśmy zapakowane w kartony. Kiedy
CIT-u. Zlikwidowane zostałyby także opłaty za legalne sposoby niepłacenia, czyli wynajęcie prawnika czy doradcy podatkowego.<br>Niepłacenie CIT-u przestałoby się po prostu opłacać. Skończyłoby się także doprowadzanie firm do bankructwa. To zdarza się dzisiaj. Nagle, po latach, urzędnik uznaje, że firma popełniła błąd w wyliczeniu CIT-u. Nalicza wtedy wstecznie podatek, odsetki i grzywnę i w ten sposób rujnuje przedsiębiorstwo.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ANDRZEJ SADOWSKI ekspert Centrum im. Adama Smitha&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Sklep przysłał mi meble w innym kolorze i nie chce uznać reklamacji&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;SPRAWDZIMY&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Alina Sułkowska (73 l.), emerytka&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- W maju 2003 r. kupiłam komplet mebli kuchennych "Łukasz". Meble odebraliśmy zapakowane w kartony. Kiedy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego