Typ tekstu: Książka
Autor: Pastusiak Longin
Tytuł: Prezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki
Rok: 1999
Zjednoczonych w Wiedniu, a w okresie prezydentury Arthura - posłem w Petersburgu. Alphonso Taft był dwukrotnie żonaty. Pierwsza jego żona, Fanny Phelps, zmarła w 1852 r. w wieku 29 lat. Druga, Louise Maria Torrey, była matką Williama. Z pierwszego małżeństwa Alphonso Taft miał pięcioro dzieci i z drugiego również pięcioro. William wychował się więc w licznej rodzinie.
Ojciec Williama Tafta zmienił wyznanie religijne z baptysty na unitarianina. William był również unitarianinem. Unitarianie są chrześcijanami. Wierzą w Boga, ale nie wierzą między innymi w to, że Chrystus był synem Boga.
Alphonso Taft stawiał swym dzieciom wysokie wymagania. Starał się dać im staranne wykształcenie
Zjednoczonych w Wiedniu, a w okresie prezydentury Arthura - posłem w Petersburgu. Alphonso Taft był dwukrotnie żonaty. Pierwsza jego żona, Fanny Phelps, zmarła w 1852 r. w wieku 29 lat. Druga, Louise Maria Torrey, była matką Williama. Z pierwszego małżeństwa Alphonso Taft miał pięcioro dzieci i z drugiego również pięcioro. William wychował się więc w licznej rodzinie.<br>Ojciec Williama Tafta zmienił wyznanie religijne z baptysty na unitarianina. William był również unitarianinem. Unitarianie są chrześcijanami. Wierzą w Boga, ale nie wierzą między innymi w to, że Chrystus był synem Boga.<br>Alphonso Taft stawiał swym dzieciom wysokie wymagania. Starał się dać im staranne wykształcenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego