Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
w poprzednim wcieleniu był hiszpańskim matadorem, bez trudu wda się z nim w płomienny romans, iskrząc temperamentem i urządzając karczemne awantury. Jest świetnym przykładem Kameleona z dziecięcej wyliczanki: "Czasem myślisz, że to nie on, a to spryciarz kameleon".
Mistrzostwo świata w odczytywaniu cudzych ulotnych nastrojów i myśli może wynikać z wychowania.
- W naszej kulturze ta cecha często dotyczy kobiet. Jesteśmy wychowane tak, aby się dostosowywać do wymagań otoczenia. Często tłumi się aktywność dziewczynek na rzecz umiejętności ulegania - mówi Grażyna Małyszko-Mikołajek. - Bywa nawet, że nagradza się nas za ukrywanie indywidualności.
Jeżeli jesteś Elizą, często boisz się, że kiedy ludzie dowiedzą się
w poprzednim wcieleniu był hiszpańskim matadorem, bez trudu wda się z nim w płomienny romans, iskrząc temperamentem i urządzając karczemne awantury. Jest świetnym przykładem Kameleona z dziecięcej wyliczanki: "Czasem myślisz, że to nie on, a to spryciarz kameleon".<br>Mistrzostwo świata w odczytywaniu cudzych ulotnych nastrojów i myśli może wynikać z wychowania. <br>- W naszej kulturze ta cecha często dotyczy kobiet. Jesteśmy wychowane tak, aby się dostosowywać do wymagań otoczenia. Często tłumi się aktywność dziewczynek na rzecz umiejętności ulegania - mówi Grażyna Małyszko-Mikołajek. - Bywa nawet, że nagradza się nas za ukrywanie indywidualności.<br> Jeżeli jesteś Elizą, często boisz się, że kiedy ludzie dowiedzą się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego