Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
nawet do Poznania, żeby coś wyciągnąć. Widzieliśmy, że to, co się dzieje w zakładzie, to rozdawnictwo, a nie prawdziwy przetarg, ale chcąc dostać jakieś zlecenie, nie mogliśmy za bardzo rozrabiać - tłumaczy B.
Opinia moich rozmówców jest następująca: w pilskiej TP SA działa układ. Układ od dawna dąży do marginalizacji wydziału wykonawstwa, promuje za to znajome firmy prywatne. To on rozstrzyga przetargi i ustala zwycięzców. To jemu wdzięczni są ci, którzy uzyskują zlecenia.
- Hasło telekomunikacji: "Łączy nas coraz więcej", nabiera nowej treści - śmieje się B.
Układ jest hermetyczny, a więc trudny do skontrolowania. Dokumenty schowane są głęboko lub nie ma ich wcale
nawet do Poznania, żeby coś wyciągnąć. Widzieliśmy, że to, co się dzieje w zakładzie, to rozdawnictwo, a nie prawdziwy przetarg, ale chcąc dostać jakieś zlecenie, nie mogliśmy za bardzo rozrabiać - tłumaczy B.<br>Opinia moich rozmówców jest następująca: w pilskiej TP SA działa układ. Układ od dawna dąży do marginalizacji wydziału wykonawstwa, promuje za to znajome firmy prywatne. To on rozstrzyga przetargi i ustala zwycięzców. To jemu wdzięczni są ci, którzy uzyskują zlecenia.<br>- Hasło telekomunikacji: "Łączy nas coraz więcej", nabiera nowej treści - śmieje się B.<br>Układ jest hermetyczny, a więc trudny do skontrolowania. Dokumenty schowane są głęboko lub nie ma ich wcale
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego