Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 24/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Wiosna w zimie

Jeszcze nie ochłonęliśmy po nagłych atakach śnieżnej zimy, gdy nagle przyszła do nas wiosna. Dla Warszawy jest to bardzo ważna pora roku. Zaczynają się remonty ulic, a na stołeczne trawniki wychodzą miejscy ogrodnicy. Jak zwykle zaczynają się też problemy ze wścieklizną, a strażacy mają dużo pracy z wypalanymi trawami. Na szczęście wszystkie wiosenne kłopoty powinna nam zrekompensować słoneczna pogoda.

- W tej chwili trwają prace pielęgnacyjne przy drzewach. Dopiero w marcu rozpoczną się typowo wiosenne grabienia, pielenia i sadzenia kwiatków - powiedział nam Maciej Sankowski, rzecznik prasowy Zarządu Oczyszczania Miasta.

Wkrótce zakwitną posadzone jesienią tulipany. Ozdobią one plac Zbawiciela, Unii
Wiosna w zimie&lt;/&gt;<br><br>Jeszcze nie ochłonęliśmy po nagłych atakach śnieżnej zimy, gdy nagle przyszła do nas wiosna. Dla Warszawy jest to bardzo ważna pora roku. Zaczynają się remonty ulic, a na stołeczne trawniki wychodzą miejscy ogrodnicy. Jak zwykle zaczynają się też problemy ze wścieklizną, a strażacy mają dużo pracy z wypalanymi trawami. Na szczęście wszystkie wiosenne kłopoty powinna nam zrekompensować słoneczna pogoda.<br><br>- W tej chwili trwają prace pielęgnacyjne przy drzewach. Dopiero w marcu rozpoczną się typowo wiosenne grabienia, pielenia i sadzenia kwiatków - powiedział nam Maciej Sankowski, rzecznik prasowy Zarządu Oczyszczania Miasta.<br><br>Wkrótce zakwitną posadzone jesienią tulipany. Ozdobią one plac Zbawiciela, Unii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego