Typ tekstu: Książka
Autor: Cegielski Max
Tytuł: Masala
Rok: 2002
okolicy, prowadzi łódź pewnie i szybko. W ciszy nocy wyje spalinowy silnik. Fale wlewają się przez dziób, wiadomo, dlaczego miejscowi usiedli od razu z tyłu. Niebo jest cudnie rozgwieżdżone. Ruth proponuje mu, żeby na pierwszą noc zawiesił hamak u niej w obozie. Wszystko jest więc OK i w zajebistym nastroju wysiada na plaży Smith Island.
W ciemnościach z trudem znaleźli miejsce w krzakach za plażą, gdzie mieszka Ruth. Rozpalili wielkie ognisko i przyrządzili czaj z dodatkiem specjalnej masali do herbat. Mocny, pikantny, słodki i gorący. Esencja Indii.
Ruth jest dużą babą z króciutko ostrzyżonymi czarnymi włosami. Energiczna, łatwo się niecierpliwi. Głośno
okolicy, prowadzi łódź pewnie i szybko. W ciszy nocy wyje spalinowy silnik. Fale wlewają się przez dziób, wiadomo, dlaczego miejscowi usiedli od razu z tyłu. Niebo jest cudnie rozgwieżdżone. Ruth proponuje mu, żeby na pierwszą noc zawiesił hamak u niej w obozie. Wszystko jest więc OK i w zajebistym nastroju wysiada na plaży Smith Island.<br>W ciemnościach z trudem znaleźli miejsce w krzakach za plażą, gdzie mieszka Ruth. Rozpalili wielkie ognisko i przyrządzili czaj z dodatkiem specjalnej&lt;orig&gt; masali&lt;/&gt; do herbat. Mocny, pikantny, słodki i gorący. Esencja Indii.<br>Ruth jest dużą babą z króciutko ostrzyżonymi czarnymi włosami. Energiczna, łatwo się niecierpliwi. Głośno
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego