Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
sprawy zgromadzonymi przez francuskich kolegów.
To, że Diana była przekonana o istnieniu spisku, ujawnił niedawno w książce były kamerdyner księżnej Walii Paul Burrell. Cytował posiadane przez siebie listy księżnej, w których wskazywała ona osobę planującą zamach na jej życie. Burrell nie wymienił jednak jej nazwiska, napisał jedynie, że chodziło o wysoko postawioną osobę z rodziny królewskiej.
Dopiero wczoraj dziennik "Daily Mirror", który zapłacił Burrellowi 300 tysięcy funtów za wyłączność na posiadane przez niego informacje, ujawnił, że Diana miała na myśli swojego byłego męża księcia Karola. Sam Burrell wyraził niezadowolenie z powodu ujawnienia tożsamości oskarżanej przez Dianę osoby.
Dotychczas przyczyny wypadku, do którego
sprawy zgromadzonymi przez francuskich kolegów.&lt;/&gt;<br>To, że &lt;name type="person"&gt;Diana&lt;/&gt; była przekonana o istnieniu spisku, ujawnił niedawno w książce były kamerdyner księżnej &lt;name type="place"&gt;Walii&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Paul Burrell&lt;/&gt;. Cytował posiadane przez siebie listy księżnej, w których wskazywała ona osobę planującą zamach na jej życie. &lt;name type="person"&gt;Burrell&lt;/&gt; nie wymienił jednak jej nazwiska, napisał jedynie, że chodziło o wysoko postawioną osobę z rodziny królewskiej.<br>Dopiero wczoraj dziennik &lt;name type="tit"&gt;"Daily Mirror"&lt;/&gt;, który zapłacił &lt;name type="person"&gt;Burrellowi&lt;/&gt; 300 tysięcy funtów za wyłączność na posiadane przez niego informacje, ujawnił, że &lt;name type="person"&gt;Diana&lt;/&gt; miała na myśli swojego byłego męża księcia &lt;name type="person"&gt;Karola&lt;/&gt;. Sam &lt;name type="person"&gt;Burrell&lt;/&gt; wyraził niezadowolenie z powodu ujawnienia tożsamości oskarżanej przez &lt;name type="person"&gt;Dianę&lt;/&gt; osoby.<br>Dotychczas przyczyny wypadku, do którego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego