Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
niezwykle: Corey Thornton ma skontaktować się z niezwykłą kobietą i prosić ją o pomoc.
02: 40 tvp1Lekarz wojskowy udaje ubeka

komedia

Bohater Pułkownika Kwiatkowskiego - lekarz wojskowy - W nagrodę za udany zabieg otrzymuje tygodniowy urlop. Kwiatkowski jedzie do Warszawy, gdzie spotyka swoją sąsiadkę Krysię.
Po awanturze z rosyjskim oficerem, udaje wysoko postawionego wiceministra i pułkownika UB. Kiedy mistyfikacja udaje się, Kwiatkowski postanawia zagrać va banque.
Przy pomocy przyjaciela zdobywa samochody oraz broń i rusza w stronę czeskiej granicy. Po drodze składa "niespodziewane wizyty" w różnych placówkach UB. Wykorzystując głupotę i naiwność nowych władz, uwalnia wielu więźniów politycznych.
21:45 Canal +Bandyta więzi
niezwykle: Corey Thornton ma skontaktować się z niezwykłą kobietą i prosić ją o pomoc.<br>02: 40 tvp1&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Lekarz wojskowy udaje ubeka&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;komedia&lt;/&gt;<br><br>Bohater Pułkownika Kwiatkowskiego - lekarz wojskowy - W nagrodę za udany zabieg otrzymuje tygodniowy urlop. Kwiatkowski jedzie do Warszawy, gdzie spotyka swoją sąsiadkę Krysię.<br>Po awanturze z rosyjskim oficerem, udaje wysoko postawionego wiceministra i pułkownika UB. Kiedy mistyfikacja udaje się, Kwiatkowski postanawia zagrać &lt;foreign&gt;va banque&lt;/&gt;.<br>Przy pomocy przyjaciela zdobywa samochody oraz broń i rusza w stronę czeskiej granicy. Po drodze składa "niespodziewane wizyty" w różnych placówkach UB. Wykorzystując głupotę i naiwność nowych władz, uwalnia wielu więźniów politycznych.<br>21:45 Canal +&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bandyta więzi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego